Veřejné kurzy - obecné informace > Psaní beletrie (literatura fikce)

V oboru TVŮRČÍ PSANÍ vám nabízím následující kurzy. Detailní informace o každém z nich najdete v článcích níže:Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 16
Pokud je pro vás problémem docházet jednou týdně v Praze do kurzu a máte připojení k internetu, může pro vás být online kurz ideálním řešením. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Emailový seriál zdarma. Získejte mnoho důležitých rad, a to naprosto zdarma!
Unikátní výukové DVD na TÉMA: PŘÍBĚH. Za přibližně 75 minut se dozvíte všechna nejdůležitější pravidla tvorby příběhu. Studujte doma, od svého počítače, v klidu, pohodě a formou, která je mnohem příjemnější, než četba učebnic!
Pozor, aby nedošlo k omylu! Tento kurz není o hubnutí a formování vašeho těla! Je zaměřen na to, jak vymyslet úžasné postavy do povídky, novely, románu nebo filmu. Postavy jsou základem úspěchu každého díla. V tomto sobotním kurzu se naučíte, jak vymyslet naprosto dokonalé postavy! Termín kurzu: kurz zatím nebyl vypsán
Pokračování úspěšného víkendového kurzu, navazuje na JAK PSÁT SKVĚLÉ DIALOGY I. Určeno pro absolventy prvního dílu a také pro autory, kteří již o psaní dialogů něco vědí a chtějí se v této disciplině zlepšit. Termín: Tato víkendová varianta zatím nebyla vypsána.
Marně hledáte na českém trhu kurz, který by vám vysvětlil, jak psát skvělé dialogy? Tak už nehledejte, právě jste našli! Datum konání: Tato víkendová varianta zatím nebyla vypsána. V nabídce je varianta tříměsíční.
Poslední úprava stránky: 2018-05-23 13:24:20