Veřejné kurzy - obecné informace > Psaní beletrie (literatura fikce)

V oboru TVŮRČÍ PSANÍ vám nabízím následující kurzy. Detailní informace o každém z nich najdete v článcích níže.

Pozor, to, co vidíte na stránce, nemusí být kompletní nabídka kurzů. Nezapomeňte si vždy kliknout na další stránku - v tmavě šedém proužku nad nabídkou kurzů jsou čísílka, označující stránky. Jste nyní na straně 1, pro další nabídku kurzů klikněte na stranu 2 a tak dále. Děkuji.Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 15
Kurz je zaměřený na psaní beletrie. Prezenční forma s výukou jednou za čas v sobotu, ideálně tedy vhodný i pro mimopražské zájemce! Chcete napsat knihu a schází vám znalost řemesla? Víte, jaké fígle používají spisovatelé na celém světě, aby jejich kniha byla čtivá a zajímavá? Chcete vědět, jak na to? Pak je tento kurz vhodný pro Vás! POUZE 15 KURZISTŮ! Zahájení kurzu: 19. září 2020 (turnus 2/2020)
Unikátní kurz, který pořádá M. Dočekalová jen jednou ročně. Kurz pro velký úspěch a účinnost metody vyšel i knižně. Jedná se o 8 měsíců trvající docházkový kurz, který zahrnuje základy publicistiky, scenáristiky a literárních forem jako jsou povídka, novela a román. Devatenáctiletá tradice! Zahájení kurzu 15. 10. 2020 (právě běží)
POZOR! NAPROSTÁ NOVINKA! Unikátní Velký kurz tvůrčího psaní je teď dostupný i pro mimopražské zájemce! Ať jste kdekoliv, pokud máte přístup k počítači s internetovým připojením, můžete si tento kurz dopřát! Datum zahájení kurzu: středa 14. 10. 2020
Workshop v psaní textů. Neučí se zde teorie, vše se trénuje přímo na textech. Setkáte se s dalšími autory, zjistíte, jakou kvalitu mají vaše texty a co děláte špatně. Naučíte se vyhledávat chyby ve svých textech a opravovat je. Termín zahájení: 20. 10. 2020
Marně hledáte na českém trhu kurz, který by vám vysvětlil, jak psát skvělé dialogy? Tak už nehledejte, právě jste našli! Datum konání: víkendová varianta, termíny: 16. + 17. 1. 2021, 6. + 7. 2. 2021.
Pokud je pro vás problémem docházet jednou týdně v Praze do kurzu a máte připojení k internetu, může pro vás být online kurz ideálním řešením. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Píšete knihu a hledáte svého vlastního kouče, který by vás při psaní vedl, dával vám zpětnou vazbu, upozorňoval na chyby a pomáhal vám dosáhnout cíle? Běžný individuální program je pro vás časově moc náročný? Máte málo času, ale přesto chcete psát knihu? Pak je varianta S (čili malá velikost), přesně to, co hledáte!
Máte hotovou první verzi rukopisu své knihy? Chcete nyní pod vedením zkušeného lektora na rukopisu ještě zapracovat? Nebo teprve knihu píšete a nechcete na to být sami? Pak je tento program vhodný přímo pro Vás! Nabídka se týká i práce na filmovém nebo tv scénáři. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Pokud vás zajímají detailní informace k fungování individuálních programů, najdete je právě v tomto článku.
Unikátní výukové DVD na TÉMA: PŘÍBĚH. Za přibližně 75 minut se dozvíte všechna nejdůležitější pravidla tvorby příběhu. Studujte doma, od svého počítače, v klidu, pohodě a formou, která je mnohem příjemnější, než četba učebnic!
Poslední úprava stránky: 2019-09-09 10:37:56