Veřejné kurzy - obecné informace > Psaní beletrie (literatura fikce)

V oboru TVŮRČÍ PSANÍ vám nabízím následující kurzy. Detailní informace o každém z nich najdete v článcích níže:Aktuality / Články
<< předchozí    strana: 1|2|    další >>                Článků celkem: 18
Chcete napsat knihu nebo film podle příběhu, který se skutečně stal? Pak je tento kurz vhodný právě pro vás! Zahájení: 3. 11. 2017.
Pokud je pro vás problémem docházet jednou týdně v Praze do kurzu a máte připojení k internetu, může pro vás být online kurz ideálním řešením. Termín: nepřetržitě po celý rok.
Emailový seriál zdarma. Získejte mnoho důležitých rad, a to naprosto zdarma!
Unikátní výukové DVD na TÉMA: PŘÍBĚH. Za přibližně 75 minut se dozvíte všechna nejdůležitější pravidla tvorby příběhu. Studujte doma, od svého počítače, v klidu, pohodě a formou, která je mnohem příjemnější, než četba učebnic!
Pozor, aby nedošlo k omylu! Tento kurz není o hubnutí a formování vašeho těla! Je zaměřen na to, jak vymyslet úžasné postavy do povídky, novely, románu nebo filmu. Postavy jsou základem úspěchu každého díla. V tomto sobotním kurzu se naučíte, jak vymyslet naprosto dokonalé postavy! Termín kurzu: 24.2. a 3.3. 2017 (dva pracovní dny, vždy od 18 do 20h)
V letošním roce NENÍ TENTO KURZ VYPSÁN. Prosím podívejte se na alternativu tj. na víkendový pobytový kurz NAUČTE SE PRACOVAT SE SVÝM TEXTEM!(Najdete na této stránce o něco výše.)
Pokračování úspěšného víkendového kurzu, navazuje na JAK PSÁT SKVĚLÉ DIALOGY I. Určeno pro absolventy prvního dílu a také pro autory, kteří již o psaní dialogů něco vědí a chtějí se v této disciplině zlepšit. Termín: Tato víkendová varianta zatím nebyla vypsána, v nabídce je kurz tříměsíční.
Marně hledáte na českém trhu kurz, který by vám vysvětlil, jak psát skvělé dialogy? Tak už nehledejte, právě jste našli! Datum konání: Tato víkendová varianta zatím nebyla vypsána. V nabídce je varianta tříměsíční.
Poslední úprava stránky: 2018-05-23 13:24:20