Zdarma pro autory

RADA PRO AUTORA


Objednejte si emailový seriál a ve vaší schránce čas od času přistane nějaká ta praktická rada, která se hodí každému začínajícímu autorovi. S rozesílkou to nepřeháním, aby vás neobtěžovala. Jen jednou za čas budete mile překvapeni!


Jedná se o nepravidelné zasílání emailů, nejvýše 1 x do týdne (ale většinou mnohem méně často). V každém zaslaném emailu se vždy dozvíte nějakou velmi důležitou radu pro začínajícího autora. Zasílání jednotlivých dílů seriálu je zcela zdarma.

JAK ZÍSKÁTE?

Pokud máte o seriál zájem, napište mi prosím e-mail na adresu info(zavináč)tvurcipsani.cz. Vzhledem k nové legislativě týkající se osobních údajů, je třeba poslat e-mail přesně tohoto znění:

Souhlasím aby Markéta Pluskalová Dočekalová (Škola tvůrčího psaní scenáristky Markéty Dočekalové) zpracovávala mé osobní údaje pro marketingové účely. Tento souhlas uděluji na dobu 10 let. Byl/byla jsem informován/informována, že tento souhlas mohu kdykoliv z části nebo i zcela zrušit.

Tento email prosím podepiště jménem a příjmením + uveďte na sebe e-mailovou adresu, kam si přejete seriál zasílat. Jiné údaje nejsou třeba.

Vaši e-mailovou adresu budu používat k rozesílce tohoto seriálu a také k zasílání informací o kurzech tvůrčího psaní, o zajímavých událostech a akcích pro autory, o setkáních se spisovateli apod. Nakládat s ní budu tak, jak je uvedeno v MENU v sekci PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB / Zásady nakládání s osobními údaji.

Pokud mi ve svém objednacím e-mailu nepošlete výše uvedený zelený text, nemohu vaší žádosti o rozesílku tohoto seriálu bohužel vyhovět. Toto mi přikazuje zákon. Děkuji za pochopení.
Poslední úprava stránky: 2018-05-17 13:26:02