V ČR zastupuji společnost Final Draft a nabízím k prodeji její software pro psaní scénářů. Jedná se o špičkový software, který se v oboru již stal standardem a řada českých televizních redakcí již s tímto softwarem pracuje. Autorům tento software přináší tu obrovskou výhodu, že se nemusejí zabývat formou, ale mohou se plně soustředit jen na obsah. Vzhled scénáře, aby odpovídal profesním standardům, zajistí Final Draft sám.

V nabídce je verze pro psaní scénářů v americkém stylu (tedy v jednom sloupci)a verze pro psaní scénářů v evropském formátu (ve dvou sloupcích, tzv. Final Draft A/V).

Scénáře psané v programu Final Draft můžete nabízet po celém světě, Hollywood pracuje výhradně s tímto softwarem a proto je tento software velmi rozšířen a je považován za profesní standard. V ČR s tímto softwarem pracuje stále více televizí, zejména na poli seriálové tvorby.

Pokud si chcete koupit jen 1 licenci, jen pro sebe, prosím zakupte si ji na stránkách výrobce, tedy na www.finaldraft.com Prodej licencí v menším počtu, než 10, nezajišťuji.

Rovněž vám velmi doporučuji, abyste před koupí softwaru nejprve oslovili produkci, se kterou chcete spolupracovat. Je možné, že již tento program pro své autory má k dispozici nebo by ho mohla pro vás objednat (produkce objednávají většinou po více kusech, než sám autor, jednotlivec).
Poslední úprava stránky: 2014-02-04 13:01:10